zabudowy

ZABUDOWY MEBLOWE

Postaw kropkę nad „i” wybierając zabudowę dopasowaną stylem do wnętrza

KLIMATYZACJE

Zapewnij sobie uczucie komfortu przez
365 dni w roku

REMONTY

Nadaj mieszkaniu nowe życie

Kuchnie modułowe

W naszej ofercie dodatkowej dostępne są dwie propozycje wykonania mebli kuchennych. Jedną z nich są wysokiej klasy meble niemieckiej marki @Hacker.

Projekt kuchni tworzymy na bazie szerokiej gamy dostępnych modułów, dopasowując poszczególne elementy do aranżowanej przestrzeni. Oferta Hacker to także ogromny wybór frontów, uchwytów i blatów, dostępnych w bogatej palecie kolorów oraz wykończeń, dzięki czemu możemy stworzyć kuchnię pasującą stylistycznie do każdego typu wnętrza.

Screenshot-2022-11-18-at-00-35-37-www-fl_ver-6_podstrony
Screenshot-2022-11-18-at-00-36-44-www-fl_ver-6_podstrony

Zabudowy meblowe "szyte na miarę"

Dla bardziej wymagających Klientów, którzy chcą maksymalnie wykorzystać potencjał danej przestrzeni, proponujemy wykonanie mebli na wymiar, w tym kuchni, szaf, zabudów łazienkowych i innych. Zaczynamy od stworzenia projektu zabudowy, który powstaje w oparciu o potrzeby, preferencje i budżet klienta. Na właściwym ku temu etapie prac wykończeniowych, nasi stolarze dokonują pomiarów lokalu, aby zweryfikować założenia projektu, a następnie wykonać w pełni spersonalizowaną zabudowę meblową.

Wszystkie meble dostarczamy w całości do domu Klienta. Następnie wykonujemy profesjonalne montaż.

Klimatyzacje

W ramach świadczonych przez nas usług zapewniamy PROFESJONALNE DORADZTWO, a także MONTAŻ i SERWIS KLIMATYZACJI.
Na wstępnym etapie nasi doradcy pomogą Ci w doborze odpowiedniego modelu urządzenia w domu, mieszkania czy też pomieszczeń biurowych, aby uzyskać maksymalny efekt wydajności użytkowania.
W następnej kolejności doświadczony zespół montażystów zapewni fachowy montaż jednostek klimatyzacyjnych.
Dobrze dobrana i zainstalowana klimatyzacja odpowiednio obniży temperaturę powietrza w pomieszczeniu i zapewni komfort dla mieszkańców.

klimatyzacja
remontyy

Remonty mieszkań

Wykonujemy generalne remonty mieszkań i domów poprzez przywrócenie do stanu deweloperskiego i urządzenie od nowa. Na pierwszym spotkaniu postaramy się wstępnie oszacować zakres i spodziewane koszty prac remontowych. W następnej kolejności wykonamy projekt rearanżacji mieszkania, w oparciu o który nasze ekipy wykonają później prace remontowo wykończeniowe. 
Współpracujemy z konstruktorem, który oszacuje możliwości i ograniczenia lokum, a także z konserwatorami zabytków, którzy określą dokładne wytyczne względem realizowanego remontu.